O nás

Repasované pokladní systémy se zárukou

Repasovaným pokladním systémům a periferiím fakt rozumíme. Velkoobchodním prodejem se zabýváme téměř 15 let. Za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a poradíme si se (skoro) každým pokladním hardwarem.

Nabízíme a dodáváme pouze kvalitní, časem prověřené značky a modely jednotlivých zařízení. Díky skvěle zásobeným skladům vyřídíme 99 % objednávek včetně těch největších obratem do druhého dne.

Levné neznačkové systémy většinou čínské výroby nenabízíme prostě proto, že neprošly našimi náročnými testy. Jeden příklad za všechny: z 10 vzorků tiskáren ani jedna nevydržela celý rok provozu. Snímače čárových kódů mívají velmi omezený firmware, takže nejdou nastavit jakékoli pokročilejší požadavky.

Co nabízíme a za co dáme ruku do ohně?

Dotykové monitory ELO

Firma ELO vynalezla první dotykovou technologii a dotykové monitory na trh dodává od roku 1971. Sázka na ni je sázkou na excelentní kvalitu provedení a dobrou stabilitu.

Pokladní tiskárny Epson a Samsung Bixolon

Pokladní tiskárny Epson jsou nejpoužívanější ve světě i v Česku. Jejich konstrukce je do detailu promyšlená, kvalita dílů nejvyšší možná a životnost skvělá. Vlastně všechny standardy v kvalitních pokladních tiskárnách jsou založeny na patentech Epsonu.

Pokladní tiskárny Samsung Bixolon jsou sice o něco méně kvalitní než ty od Epsonu, ale stále jsou řádově kvalitnější než neznačkové tiskárny. Jejich výhodou je senzační poměr cena a výkon.

All in One pokladní systémy ELO, HP

Dotykové pokladny mají stejnou super kvalitu jako dotykové monitory. Jenže jejich dostupnost pro maloobchodníky snižuje vyšší cena. My jsme to ale změnili! Kvalitní hardware jsme jim zpřístupnili repasovanými pokladnami ELO a HP za nejnižší možnou cenu při dodržení špičkové kvality.

Čtečky čárových kódů a datové terminály Symbol, Motorola, Metrologic a Honeywell

Firmy Metrologic a Symbol jsou průkopníky ve vývoji čteček čárových kódů. Od roku 1980 vyrábějí jedny z nejkvalitnějších snímačů. K tomu mají široký sortiment od nejlevnějších ručních snímačů až po průmyslové odolné bezdrátové snímače a jednotky pro zabudování do pokladních pultů.