Proč jsme tak levní

Bojíte se, že jsme podezřele levní?

Nebojte !

 

Je to proto, že umíme dobře ve velkém nakoupit a vlastními silami vybavení repasovat. Také nejsme hamižní a pokud něco seženeme opravdu levně, nabídneme to levně i našim zákazníkům.

 

Nakupujeme značkové použité zboží z konkurzů v Česku, z pravidelných obměn vybavení v zahraničí, zboží s poškozenými obaly nebo zánovní kusy z výstav a veletrhů. V zahraničí většina obchodních řetězců každé 3 - 5 let mění své vybavení - tiskárny, pokladny, čtečky kódů atd. a to bez ohledu na to v jak dobrém stavu vybavení je. Kdyby šlo o auta, tak jsou to rok staré dobře zajeté vozy.

 

Takto se vybavení, které vydrží klidně 15 let perfektně fungovat dostane do oběhu dál. My nakoupíme stovky i tisíce kusů a vlastními silami  každý z nich zkontrolujeme a repasujeme.

 

Kupříkladu dotykové monitory fakticky rozebereme do posledního šroubku, vyměníme vadné nebo potenciálně vadné díly, repasujeme elektroniky, plastové díly pošleme do lakovny a nakonec vše důkladně vyčistíme a zkompletujeme. Vypadají a fungují pak prakticky  jako nové.

 

Protože se zaměřujeme na léty prověřené značkové vybavení, máme jistotu, že bude fungovat další roky. A můžeme v klidu dávat půlroční záruku. Na zánovní kusy dokonce roční záruku. Reklamací záručních nebo pozáručních máme minimum, od roku 2015 se dlouhodobě pohybujeme kolem 0,7% ( přibližně 1 z 150 kusů). Řešíme to okamžitou výměnou kus za kus.

 

Tak proto jsme tak levní.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace o sbíraných cookies najdete zde.