O nás

Repasované pokladní systémy se zárukou

 Velkoobchodním prodejem repasovaných pokladních systémů a periferii se zabýváme bezmála 15 let. Máme bohaté zkušenosti s veškerým pokladním HW a dodáváme pouze časem prověřené značky a modely jednotlivých zařízení. Skladem držíme desítky až stovky zařízení, 99 % i větších objednávek vyřizujeme obratem do druhého dne.

 Proč raději nenabízíme nové a levné neznačkové systémy? Protože jsme je otestovali. Např. z 10 vzorků tiskáren ani jedna nevydržela celý rok provozu. U snímačů čárových kódů je velmi omezený firmware, takže nejdou nastavit jakékoli pokročilejší požadavky.

 v jednotlivých segmentech se soustředíme na následující výrobce:

Dotykové monitory: ELO

- ELO je firma, která jez vynalezla dotykovou technologii a vyrábí dotykové monitory již od roku 1971. Monitory ELO se vyznačuji velmi vysokou kvalitou provedení a dobrou stabilitou.

Pokladní tiskárny : Epson a Samsung-Bixolon

- Pokladní tiskárny Epson jsou nejpoužívanější jak ve světě, tak v České republice, jejich konstrukce je do detailu promyšlená, používají se nejkvalitnější díly a díky tomu mají velmi dobrou životnost. Prakticky všechny standardy v pokladních tiskárnách jsou založeny na patentech Epsonu.

- Pokladní tiskárny samsung/bixolon nejsou sice tak kvalitní jako jejich konkurence od Epsonu ale stále jsou řádově kvalitnější než různé neznačkové tiskárny. Jejich výhodou je cenová dostupnost a velmi dobrý poměr cena/výkon.

 All in One pokladní systémy - ELO

 - firma jež vynalezla dotykovou technologii a taktéž vyrábí dotykové pokladny a to stejně kvalitní jako jejich dotykové monitory, bohužel cena nových ELO pokladen se pohybuje v desítkách tisíc Korun a díky tomu jsou pro české maloobchodníky těžko dostupné. Rozhodli jsme se tento kvalitní hardware přiblížit i normálním lidem a repasované pokladny ELO máme za zlomek ceny. Kvalita samo sebou zůstává stejná.

 Čtečky čárových kódu a datové terminály: Symbol / Motorola / Metrologic / Honeywell

 - Firmy Metrologic a Symbol jsou průkopníky ve vývoji čteček čárových kódu, již od roku 1980 vyrábí jedny z nejkvalitnějších snímačů a mají velmi široký sortiment od nejlevnějších ručních snímačů až po průmyslové odolné bezdrátové snímače či jednotky pro zabudování do pokladních pultů.

 Tiskárny čárových kódu: Zebra

 - Stejně jako u předchozích zmíněných firem Zebra vyrábí velmi kvalitní tiskárny čárových kódu, mají velmi široký sortiment vhodný jak pro využití v obchodě, tak pro průmyslové využití.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.