Snímací kroužek na prst RS409 Zebra / Motorola, kabelová komunikace, repasovaný

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Snímací kroužek na prst RS409 od společnosti Motorola je ideální kombinací tvaru a funkcí, které umožňují jedinečnou volnost pohybu snímání, sběru a třídění dat. Jedná se o snímač kódů, který lze snadno připojit na mobilní terminál (rovněž upevnitelný na ruce). Je možné jej navléknout na prst pracovníka. Toto odlehčené zařízení nabízí pohodlí, nejnovější technologii skenování i robustní konstrukci, která vydrží každodenní používání v interiéru i exteriéru.

Dostupnost Na dotaz
Cena 7 260 Kč včetně DPH
6 000 Kč
Kód produktu 1274
Kategorie Datové terminály
Položka byla vyprodána...
 

Veškeré datové terminály jsou profesionálně repasované naším partnerem ve Velké Británii. Veškeré terminály jsou na objednávku. Dodání dle modelu, většinou do 2 týdnů. Uvedené ceny jsou orientační. Na přání vypracujeme individuální kalkulaci, ve které se většinou dostáváme na ceny nižší, než jsou zde uvedeny.

 

Stav: Repasovaný

Orientační maloobchodní cena: 10 000 Kč

Značka: Zebra / Motorola

Snímání: 1D

Komunikace: kabel

Konstrukce: na prst, odolnost na pád z výšky 1,2 m na beton, provozní teplota -4 až +50 stupňů Celsia, krytí IP54, váha 56,7 gramů

Poznámky: Může mít drobné škrábance na plastech, jinak super kosmetický stav. Záruka 6 měsíců.  Recyklační poplatek ( příspěvek na recyklaci ) elektronických výrobků je již započítán v ceně produktu. 

 

Pokud si nejste jisti, který datový terminál vybrat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.