Datový terminál TC800 Zebra / Motorola, 4,7" LCD, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, repasovaný

Neohodnoceno
 
 

TC800 je navržen tak, aby zvýšil produktivitu pracovníků o 14 procent. Minimalizovali jsme pohyb „naklonění a ověření“ potřebný k interakci se zařízením a je o 33 procent lehčí, aby se minimalizovala únava. A pak jsme udělali něco zcela bezprecedentního od výrobce zařízení - integrovali jsme nástroj, který vám umožní přeměnit vaše starší „zelené obrazovky“ emulace Terminálu (TE) na elegantní grafické All-Touch TE obrazovky, které jsou nejen vysoce intuitivní, ale také dramaticky snížit počet interakcí potřebných k dokončení úkolu - není vyžadováno žádné kódování ani žádné úpravy hostitelské aplikace.

Dostupnost Na dotaz
Cena 22 990 Kč včetně DPH
19 000 Kč
Kód produktu 1310
Kategorie Datové terminály
Položka byla vyprodána...
 

Veškeré datové terminály jsou profesionálně repasované naším partnerem ve Velké Británii. Veškeré terminály jsou na objednávku. Dodání dle modelu, většinou do 2 týdnů. Uvedené ceny jsou orientační. Na přání vypracujeme individuální kalkulaci, ve které se většinou dostáváme na ceny nižší, než jsou zde uvedeny.

 

Stav: Repasovaný

Orientační maloobchodní cena: 43 000 Kč

Značka: Zebra / Motorola

Snímání: 1D a 2D (fotoaparát)

Komunikace: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

Konstrukce: pistol, krytí IP65

Hardware: 4,7" dotykový displej 800 x 480, 1 GB RAM / 4 GB Flash, slot pro microSD karty

Operační systém: Android 5.1

Poznámky: Může mít drobné škrábance na plastech, jinak super kosmetický stav. Záruka 6 měsíců.  Recyklační poplatek ( příspěvek na recyklaci ) elektronických výrobků je již započítán v ceně produktu. 

 

Pokud si nejste jisti, který datový terminál vybrat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Hmotnost 1.5 kg