Datový terminál MC3190 Zebra / Motorola, 3" LCD, Wi-Fi, Bluetooth, repasovaný

Neohodnoceno
 
 

Motorola MC3190 je založena na velmi úspěšném modelu MC3000. Díky svému ergonomickému designu poskytuje mobilní a cenově dostupné řešení. Terminál disponuje velmi vysokým výpočetním výkonem využitelným především ve výrobní a obchodní sféře. Díky použité architektuře můžete snadno portovat stávající aplikace a zároveň využít vylepšených funkcí oproti jiným terminálům Motorola.

Dostupnost Na dotaz
Cena 6 050 Kč včetně DPH
5 000 Kč
Kód produktu 1265
Kategorie Datové terminály
Položka byla vyprodána...
 

Veškeré datové terminály jsou profesionálně repasované naším partnerem ve Velké Británii. Veškeré terminály jsou na objednávku. Dodání dle modelu, většinou do 2 týdnů. Uvedené ceny jsou orientační. Na přání vypracujeme individuální kalkulaci, ve které se většinou dostáváme na ceny nižší, než jsou zde uvedeny.

 

Stav: Repasovaný

Orientační maloobchodní cena: 35 000 Kč

Značka: Zebra / Motorola

Snímání: 2D

Komunikace: Wi-Fi, Bluetooth

Konstrukce: pistol (Gun), odolnost na pád z výšky 1,2 m na beton, provozní teplota -20 až +50 stupňů Celsia

Hardware: 3" dotykový barevný monochromatický displej 320 x 320 bodů (QVGA), 256 MB RAM rozšiřitelná na 1GB Flash, rozšiřující slot SD/MMC, klávesnice volitelně 28/38/48 tlačítek

Operační systém: Microsoft Windows CE

Poznámky: Může mít drobné škrábance na plastech, jinak super kosmetický stav. Záruka 6 měsíců.  Recyklační poplatek ( příspěvek na recyklaci ) elektronických výrobků je již započítán v ceně produktu. 

 

Pokud si nejste jisti, který datový terminál vybrat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Hmotnost 1.5 kg