Datový terminál MC3090 Zebra / Motorola, LCD, Wi-Fi, Bluetooth, repasovaný

Neohodnoceno
 
 

Motorola MC3090 je lehký, robustní mobilní terminál navržený pro zvýšení efektivity operací s vysokými nároky na snímání dat. MC3090 zahrnuje 1D laserové a 2D obrazové skenování. Snímač je opatřen otočnou snímací hlavou s nastavitelnými polohami vlevo, vpravo a vpředu, umožňující uživateli zvolit polohu vhodnou pro zvýšení komfortu a produktivity práce. Vydrží pád z výšky 1,2m. MC3090 má krytí dle specifikace IP54 pro ochranu proti vodě a prachu.

Dostupnost Na dotaz
Cena 6 655 Kč včetně DPH
5 500 Kč
Kód produktu 1262
Kategorie Datové terminály
Položka byla vyprodána...
 

Veškeré datové terminály jsou profesionálně repasované naším partnerem ve Velké Británii. Veškeré terminály jsou na objednávku. Dodání dle modelu, většinou do 2 týdnů. Uvedené ceny jsou orientační. Na přání vypracujeme individuální kalkulaci, ve které se většinou dostáváme na ceny nižší, než jsou zde uvedeny.

 

Stav: Repasovaný

Orientační maloobchodní cena: 30 000 Kč

Značka: Zebra / Motorola

Snímání: 1D a 2D

Komunikace: Wi-Fi

Konstrukce: pistol (Gun), odolnost na pád z výšky 1,2 m na beton

Hardware: dotykový barevný monochromatický displej 320 x 320 bodů (QVGA), CPU Intel PXA270 XScale 520MHz 38 kláves, rozšiřující slot na SD kartu

Operační systém: Microsoft Windows CE

Poznámky: Může mít drobné škrábance na plastech, jinak super kosmetický stav. Záruka 6 měsíců.  Recyklační poplatek ( příspěvek na recyklaci ) elektronických výrobků je již započítán v ceně produktu. 

 

Pokud si nejste jisti, který datový terminál vybrat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Hmotnost 1.5 kg